Wille Bliżej

Opis

WILLE BLIŻEJ to wyjątkowe sąsiedztwo luksusowych domów jednorodzinnych.

 

Kompleks usytuowany jest w miejscowości Józefosław (południowe przedmieścia Warszawy) przy ulicy Krótkiej. Wille Bliżej, położone są w ścisłym sąsiedztwie Lasu Kabackiego (600m) oraz w pobliżu ważniejszych węzłów drogowych, umożliwiających sprawną komunikację (15-20 min do centrum biznesowego Mokotowa). W odległości 400m znajduje się przystanek autobusowy, którym można dojechać do warszawskiego metra. Natomiast zaledwie 500m od kompleksu mieści się szkoła podstawowa i przedszkole.

 

W okolicy znajdują się również m.in.:

  • Park Józefosław (1,1km),
  • Ogród botaniczny w Powsinie,
  • Tężnie solankowe (w pobliskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna).

Wille Bliżej to wysoki standard wykonania osiągnięty dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości oraz praktycznych technologii. Budynki są wykonane w technologii tradycyjnej murowanej. Dbając o środowisko zdecydowaliśmy się, że podstawą konstrukcji domów będzie niskoemisyjny beton o obniżonym CO2 do 48% w stosunku do standardowego betonu.

 

W budynkach przewidziano rozwiązania technologiczne poprawiające jakość użytkowania oraz zmniejszające koszty eksploatacji poprzez zastosowanie:

  • wentylacji mechanicznej z rekuperatorem posiadającym filtr oczyszczania powietrza,
  • ocieplenia ścian zewnętrznych o grubości 20cm,
  • energooszczędnej stolarki okiennej z pakietem trzyszybowym.

 

Nie zapomniano również o poprawie funkcjonalności mieszkań dzięki przygotowaniu infrastruktury do montażu jednostki klimatyzacji oraz podłączenia Internetu i telewizji.

 

Komfort i technologia willowych domów idzie w parze z ich designem i funkcjonalnością. Przestrzenie zaprojektowane w architekturze “modern barn”, stanowią nieszablonowe połączenie między tradycją a nowoczesnością. Daje to poczucie bliskości i życia w zgodzie z naturą, jednocześnie dopełniając obecny styl życia. Praktycznie stworzone układy pomieszczeń pozwalają mieszkańcom w pełni funkcjonalnie korzystać z części mieszkalnej, a także cieszyć się urokiem przydomowego zewnętrznego patio (pow. 41,5m2). Pomyślano również o dużym garażu, w którym znajdzie się miejsce nie tylko na dwa samochodowy ale również na rowery. Do każdego budynku przynależy duży ogród (184-295m2). Układ osiedla zapewnia każdemu maksimum prywatności bez przestrzeni wspólnych z wjazdem na własną działkę z utwardzonej drogi gminnej

Uzyskaj więcej informacji

Pobierz

Data

December 16, 2014

Kategoria
DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ