Osiedle “Klonowy Zakątek”

Opis

Oferujemy życie na przedmieściach Warszawy. Wybudowaliśmy dla Państwa kameralne osiedle “Klonowy Zakątek” składające się tylko z czterech bardzo wygodnych domów w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 145,4m2 i pow. całkowitej 191,64m2 z ogródkami o powierzchni od 38m2 – 123,5 m2 w cenach od 599 000 zł do 625 000 zł brutto. Domy składają się z 3 poziomów podzielonych na 3 części aktywności. Pierwszy poziom to część dzienno-gościnna z obszernym salonem, kuchnią, WC i garażem. Na kolejnym poziomie znajdują się 4 sypialnie i łazienka. Natomiast ostatni poziom stanowi przestrzeń rekreacyjna do dowolnej aranżacji.
Domy zostały przyłączone do sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd). Na terenie osiedla będzie internet w systemie światłowodowym oraz telewizja. Teren osiedla będzie zamknięty i zabezpieczony bramą wjazdową, by zapewnić mieszkańcom pełen komfort i bezpieczeństwo. Do każdego domu przynależą oprócz garażu po jednym miejscu postojowym na zewnątrz budynku.

 

Budynek został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Ściany zewnętrze zostały wykonane z pustaka ceramicznego renomowanej firmy Wienerberger. Zastosowano bardzo dobrą izolację ścian zewnętrznych styropianem grafitowym o najniższym współczynniku przenikania ciepła i wełną skalną. Zamontowaliśmy okna energooszczędne z pakietem trzyszybowym. Na fragmentach elewacji została położona niezwykle efektowna i bardzo trwała deska firmy Thermory. Dach został wykonany z modnej dachówki płaskiej firmy BRASS. Budynek jest wyposażony w kompletną instalację hydrauliczną. Na większości powierzchni posadzek zastosowano ogrzewanie podłogowe. Źródłem ogrzewania jest bardzo energooszczędna i w pełni ekologiczna szwedzka pompa ciepła. W domu została również wykonana instalacja elektryczna, antenowa, internetowa oraz alarmowa. Ściany wykończone są tynkiem gipsowym firmy KNAUF, a na podłogach wykonano posadzki cementowe.
Osiedle “Klonowy Zakątek” znajduje się w świetnej lokalizacji niedaleko ulicy Puławskiej (odległość 4km), i trasy S2 (5km). W najbliższej przyszłość ma zostać wybudowana nowa trasa, tzw. “Puławska bis”(2km), to tylko kilka z możliwych tras dojazdowych prowadzących do osiedla. Tych z Państwa, którzy wolą podróżować komunikacją miejską od stacji PKP Jeziorki(Aktualnie budowa Parkuj i jedź) dzieli niewiele ponad 1000 m, tak samo jak do stacji Nowa Iwiczna. W bliskiej odległości znajdą też Państwo szeroką infrastrukturę edukacyjną, handlową, usługową oraz medyczną.

Cena domu (stan deweloperski)

625 000 zł

Pobierz

Data

December 16, 2014

Kategoria
DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ